Android için En İyi 5 Kamera Uygulaması (Aralık)

Android için En İyi 5 Kamera Uygulaması (Aralık)

Akıllı telefon kameralarında eskiye oranlar artık daha çok gelişme var. Şirketler kameralarını daha kaliteli hale getirmek, düşük ışıkta çalışmak ve kullanıcıların geri bildirimlerinde istedikleri özellikleri getirmeye çalışıyor. Bir çok kamera telefonun sahip olduğu lense göre değişiyor. Elbette bu deneyimi daha iyi hale getirmek için daha çok özelliğe ve daha iyi fotoğraf çekmemizi sağlayan ek özellikler bu kamera uygulamaları içinde yer alabilir. Şimdi bu yazımızda en iyi kamere uygulamalarını listeliyoruz.

bestme-selfie-icon

BestMe Selfie Kamera
Fiyatı: Ücretsiz
BestMe Selfie Kamera selfie severler için ücretsiz bir kamera uygulaması. 125 gerçek zamanlı filtre, çıkartma, emoji ve dahasına sahip ayrıca direkt olarak sosyal medyada paylamaya olanak sağlıyor. Geliştiriciler Android Wear desteği ve video’da gerçek zamanlı filtre geldiğini belirttiler.
bestmeselfieapp
googleplayindir
camerafv5
Camera FV-5
Fiyat: Ücretsiz / 8,98 TL
Camera FV-5 popülerliği hızla artan bir profesyonel kamera uygulaması. Manuel kamera özellikleri ile pozlama telafisi, deklanşör hızı, ISO, pozlama, netleme ve beyaz dengesini ayarlayabileceğiniz DSLR kameralardaki gibi özellikleri bulunan ve bu sayede daha iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak bir uygulama. Ayrıca kayıpsız PNG ve JPEG olarak çıktı alabileceğiniz güçlü bir uygulama.

googleplayindir

cameramxCamera MX
Fiyat: Ücretsiz
Camera MX eski bir uygulama olduğu için popülerliğini yitirdi ancak hala güncelleme alıyor ve ayakta durmaya çalışıyor. Özellikleri arasında 16 canlı çekim modu ve sahne çekim modları, parlaklık, döndürme, kontrast, renk doygunluğu, sıcaklık ve daha bir çok özelliği içerinde barındırıyor. Manuel pozlama bulunmuyor ancak güzel çekim isteyenler için yeterli ama profesyonellere göre bir uygulama değil.

googleplayindir

dslr-pro

DSLR Camera Pro
Fiyat: 7,09 TL
DSLR kamere gibi bir deneyim yaşamak uygulama sayesinde mümkün genel kamera kontrolleri, ISO, beyaz dengesi, pozlama telafisi gibi özellikleri bulunuyor. Ücretsiz sürümü bulunmuyor ancak uygulamayı satın alıp 2 saat içinde geri iade edebilirsiniz.

dslrproapp

googleplayindir

googlecameraGoogle Kamera
Fiyat: Ücretsiz
Google Kamera her zaman en iyi uygulama değildir ama sürekli olarak büyük değişimler ve gelişmeler yaşadı. Kullanımı çok kolay ve yeni cihazlarda artık direk olarak yüklü geliyor. Otomatik HDR, lens bulanıklığı, geniş açı modu, panaroma ve 360 derece çekim modları bulunuyor. Eğer basit ve kullanışlı bir programa ihtiyacınız varsa kesinlikle işinizi görecektir.

googlecameraapp
googleplayindir

2 thoughts on “Android için En İyi 5 Kamera Uygulaması (Aralık)

Yorum Yaz