Xperia-J

Sony Xperia J

Sony’nin en yeni telefonu olan Xperia J’nin fotoğrafları geçtiğimiz gün ePrice.com sitesi tarafından internette yayınlandı.

Xperia J söylentilere göre tek çekirdekli 1 GHz frekansında çalışan işlemci ve Android 4.0.4  mobil işletim sistemiyle gelecek. 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ve dokunmatik kapasitif ekran bulundurması muhtemel görülüyor. ‘nin fiyatı hakkında tahmin yapmak şimdilik oldukça zor görülüyor. Herhangi bir değişiklik olmaz ise 3 .renk seçeneği(beyazpembesiyah) ile gelmesi kesin.

Xperia J Sony Xperia J

 

 Sony Xperia J büyük ihtimal olarak, Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2012 etkinliğinde tanıtılacak. IFA 2012 hakkında bilgi almak için uğrayın.

Bir önceki konumuz olan Google Play Store v3.7.13 + Apk başlıklı makalemizde Google Play Store apk, Google Play Store apk download ve Google Play Store apk indir hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: xperia j fiyat, xperia j muhtemel fiyatı

Sony Xperia J” üzerine bir düşünce

  1. medya365

    Sony Xperia Z2 arayüzü ile birlikte görüntülendi!: Sony’nin beklenen akıllı telefonuna dair yeni gö…

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>