lg-optimus-vu-2

LG Optimus Vu 2 Özellikleri ve Fiyatı inceleme

LG teknoloji firması Android’e geçtikten sonra yeni modellerini bir bir sıralamaya başladı. 2012 yılında çıkarmış olduğu yeni telefonu LG Optimus Vu 2 bunların sonuncusu. 5 inçlik Optimus Vu modeli ile telefon piyasasında güzel bir yer edinmesinin ardından LG nin bu sürümün yeni versiyonu olan Optimus Vu II modelini çıkarması fazla zaman almadı.

lg optimus vu 2 LG Optimus Vu 2 Özellikleri ve Fiyatı inceleme

Şimdi LG Optimus Vu II nin teknik özelliklerine bakalım.

LG nin yeni modelinde 5 inçlik Ekran ile beraber 1024×768 piksellik 4:3 görüntü sunmakta, 2 gb ram çift çekirdek işlemci ile 1.5Ghz hızına erişmekte.

Diğer teknik özellikleri ise 8mp çözünürlükte arka kamera, 1.3mp ön kamera çözünürlüğü bulunmakta, işletim sistemi olarak Android 4.0 ile gelen cihazın toplam ağırlığı 159 gram.

Optimus Vu II modelinin Güney Kore satış fiyatı yaklaşık 894$ olarak açıklanırken, diğer ülke pazarları için satış rakamı henüz belirlenmedi.

LG Optimus Vu 2 inceleme

Bir önceki konumuz olan Bayanlar için Pembe Galaxy S3 Telefonu Geliyor başlıklı makalemizde 2012 Bayan Telefon Modelleri, Bayanlar için Telefonlar ve Pembe Renkli Telefon Modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: lg optimus vu fiyat, lg optimus vu 2 fiyatı, lg vu 2, lg optimus vu 2 fiyat, lg vu özellikleri, lg vu fiyat, lg vu inceleme, lg optimus vu fiyatı, LG VU 2 ÖZELLİKLERİ, LG’nin 5 inçlik Optimus Vu fiatı

LG Optimus Vu 2 Özellikleri ve Fiyatı inceleme” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>