uzaktan-kumandali-cep-telefonu-modeli

iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

Eylül ayında piyasaya sunulan iPhone 5′in henüz yarım yıllık ömrü olmasına karşın iPhone 6 ile ilgli bazı bilgiler çıkmaya başladı.

iphone 6 ne zaman kacak 0 iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

Apple çok uzun süredir konuşulan iPhone 5′i yine çok güzel bir satış stratejisi ile piyasaya sundu. iPhone 5 Apple’ın efsanevi kurucusu ve yöneticisi Steve Jobs’un ölümü nedeniyle biraz gecikmeli de olsa satışa sunuldu. Satışa sunulmadan önce yakşlaşık 2 yıl söylentileri heryerde dolaştı. Ancak iPhone 5′in pabucu dama atılmak üzere görünüyor. Artık yeni trend iPhone 6 olacak. Bazı teknoloji kaynaklarına göre iPhone 6 için çalışmalara başlandığı açığa çıktı. Bu bilgi Apple’ın iPhone ve iPad’lerde kullandığı işletim sistemi olanm iOS geliştiricilerinden geldi. Geçtiğimiz günlerde iOS geliştiricelerin kendi uygulamalarını iOS 7 işletim sistemi kullanan bir cihaza indirildiğini belirlediler. Bu bilgiler ışığında iPhone 6′nın geliştirme ve test aşamasında olduğu düşünülüyor.

Bir önceki konumuz olan Yeni Nesil Oyun Sitesi başlıklı makalemizde Kral Oyun Oynama Sitesi ve Oyun Skor Sİteleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: iphone 6 ne zaman çıkacak, iphone ne zaman, iphone 6, ayfon6, iphone 6 ne zaman, apple 6, ıphone 6 ne zaman cıkıyor, imagem do a ipoh ne 6, ı phone 6 ne zaman cıkıyor, aydon 6, afon 6 yurtdışı nezaman çıkıyo, afon 6

iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>