Simple-ADB-Backup

Android Navigasyon Programı indir

android navigasyon program indir 0 Android Navigasyon Programı indir

Android cihazlarla uyumlu ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan navigasyon programı ilk olarak kullanıcılarının karşısına IFA 2012’de çıkmıştı.

TomTom Turkey Android uygulaması sonunda Play Store üzerinden yayınlandı. TomTom Turkey aracılığıyla belki de Android platformu en iyi harita ve navigasyon uygulamasına kavuşmuş oldu. TomTom Turkey uygulamasının en güzel özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Çevrimdışı çalışmasına rağmen veri kesintisi bile yaşatmadan kullanım imkanı sunan uygulama kalitesini de ortaya çıkarmış bulunuyor. Ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi yapabilen TomTom Turkey uygulaması, trafik önizlemesi ve trafik hakkında bilgi de verebiliyor. Bu sayede her 2 dakikada bir canlı trafik bilgisi ekrana yansıyor.

Ayrıca doğru şeritlerin ve kuralların kullanılması için de uygulama Advance Lane Guidance adı verilen bir hizmet ile en doğru bilgileri kullanıcıya aktarabiliyor.
Bunun dışında diğer özellikleri bilinen navigasyon özellikleri olan TomTom Turkey uygulaması

Ücretli versiyon indir

Ücretsiz versiyon indir

 

Bir önceki konumuz olan Android Kurbağa Besleme Oyunu indir başlıklı makalemizde Android Hayvan Oyunları ve Cut The Rope hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: nokia asha 311 navigasyon indir, android uygulaması indir nokia 311, Nokya 311 hızlandırmak için purogram indir, nokia 311 yol navigasyonu yüklenirmi, Nokia 311 telefonuna hızlandırma programı indir, nokıa 311 için android market indir, nokia 311 de ucretsiz navigasyon varmi, yol navigasyonu yazılımı indir nokia 311, basketbol oyunu indir nokia asha 311, asha311 novigasyon yükleme, Asha311 için navigasyon indir, asha 311 android program indir

Android Navigasyon Programı indir” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>