Android Navigasyon Programı indir

Sayfayı Yazdır
 1. A
 2. A
 3. A
 4. A
19 Mar 2013

android navigasyon program indir 0 Android Navigasyon Programı indir

Android cihazlarla uyumlu ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan navigasyon programı ilk olarak kullanıcılarının karşısına IFA 2012’de çıkmıştı.

TomTom Turkey Android uygulaması sonunda Play Store üzerinden yayınlandı. TomTom Turkey aracılığıyla belki de Android platformu en iyi harita ve navigasyon uygulamasına kavuşmuş oldu. TomTom Turkey uygulamasının en güzel özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Çevrimdışı çalışmasına rağmen veri kesintisi bile yaşatmadan kullanım imkanı sunan uygulama kalitesini de ortaya çıkarmış bulunuyor. Ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi yapabilen TomTom Turkey uygulaması, trafik önizlemesi ve trafik hakkında bilgi de verebiliyor. Bu sayede her 2 dakikada bir canlı trafik bilgisi ekrana yansıyor.

Ayrıca doğru şeritlerin ve kuralların kullanılması için de uygulama Advance Lane Guidance adı verilen bir hizmet ile en doğru bilgileri kullanıcıya aktarabiliyor.
Bunun dışında diğer özellikleri bilinen navigasyon özellikleri olan TomTom Turkey uygulaması

Ücretli versiyon indir

Ücretsiz versiyon indir

 

Bir önceki konumuz olan Android Kurbağa Besleme Oyunu indir başlıklı makalemizde Android Hayvan Oyunları ve Cut The Rope hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: nokia asha 311 navigasyon indir, Nokıa 311 programları indir, nokıa asha311 navıgasyon programı indir, nokia navigasyon programı indir, nokia 311 telefona bedava navigasyon indir, nokia asha 311 android programı indir, Nokia program atma indir 311, nokıa311navıgasyon ındır, Nokiaasha 311 programlat, sony telefon kaç para, tomtom indiremiyorum xperia, Ücretsiz NOKIA ASHA 311 Antivirüs programı indir

Yorumlar

 • Android Market diyor ki:

  Adamsın adam! Herkes konumu çalar sen sitemi kaynak göstermişsin,helal olsun sana kardeşim!

 • İsim - Nick diyor ki:

  kaymakız

 • Yorum Yap

  Avatar
  300 Karakter Kaldı