Android Barkod Tarayıcı

Sayfayı Yazdır
 1. A
 2. A
 3. A
 4. A
12 Şub 2012

Teknolojinin getirdiği kolaylıklardan biri olan barkod tarayıcılar olukça kullanışlı. arasında en popüler olanlardan birisi olan uygulama. Bizi link yazma zahmetinden kurtarmak için barkod okuyucu olarak android markette yerini aldı.

Qr kodları ve barkodları okuma özelliği de bulunan gerçekten kolaylık sağlıyor.Her telefondan olması gerektiğini düşündüğüm uygulamayı alttaki android market linkinden indirebilirsiniz.

https://market.android.com/details?id=com.google.zxing.client.android

Veya farklı ve aynı şekilde işlevi olan android barkod scanner’ın APk’sinin alttaki linkten indirebilirsiniz:

http://apk.androidrehber.net/indir/barkod-tarayici-apk/

Bir önceki konumuz olan Android'de 2 Alternatif Müzik Player başlıklı makalemizde Android Uygulamalar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: galaxy mini barkod okuyucu, turkcell barkod, android bankont okutma, turkcell maxi plus 5 barkod okuyucu, turkcell barkot okutma, turkcell bakod okuma, telefonlarda barkod tarayıcı samsung, T21 de barkod okuma ozelliği, galaxy ace barkot okuma programı, android telefonlar için market barkod okuma indir, android karekod okuyucu apk, android karekod okuyucu

Yorumlar

 • Küçük diyor ki:

  Market kuyrukları barkod okuyucuyla, bozuk para arayışlarımız da banka kartları ile son buldu.

 • Virus diyor ki:

  çok yanlış oldu bu durum..şimdi farklı bir barkod lazım

 • irem diyor ki:

  Evinizin altında bim olmasının en güzel yanı her sabah mik mik mik barkod okutma sesiyle uyandırılmanızdır çogzelçogzelbravo

 • Androidci diyor ki:

  Android Telefonla Barkod Nasıl Okutulur?: Android telefonlarımızda bilmemiz gereken en önemli bilgilerden biri de budur.

 • Osman Koray diyor ki:

  kuponun barkod kısmı yok belki de fotoşok değildir bilemedim şimdi :D

 • Yorum Yap

  Avatar
  300 Karakter Kaldı