2013 Model Cep Telefonları Nasıl Olacak?

Sayfayı Yazdır
 1. A
 2. A
 3. A
 4. A
19 Ara 2012

2013 yılında çıkacak olan cep telefonları büyüklükleri sebebiyle cebinize sığmayabilir

Daha geniş ve uzun iPhone 5 ve daha büyük Note 3 üretenlere  soruyoruz: Cep telefonları daha ne kadar büyüyecek?
2013 model cep telefonlar nas l olacak 0 2013 Model Cep Telefonları Nasıl Olacak?

Cep telefonlarının yeterince büyük olmadığını düşünüyorsanız sıkı durun: DigiTimes’ın raporuna göre 2013′de 5 inç’lik cepler endüstri standardı haline gelebilir.
HTC ve Sharp’ın devasa ekranlı cepler üretmeyi planladıklarını biliyorduk, şimdi ise diğer şirketlerin de bu trendi izleyebilecekleri ortaya çıktı. DigiTimes’ın kaynaklarına göre Samsung, Sony, LG, Huawei ve ZTE 2013′ün ilk yarısında 5 inç Full HD ekranlı ceplerini piyasaya sürecekler.
LG ve Samsung’un Full HD ekranlarını kendilerinin üreteceği, Sony’nin ise onları hisselerinin bir kısmına sahip olduğu Japan Display’den (JDI) alacak.
DigiTimes’ın ortaya çıkardığı söylentilerin her zaman tutmadığını biliyoruz. Şirket daha önce Samsung Displays’in Apple ile ortaklığını keseceğini söylemişti, ancak bu tahmininde yanılmıştı. Ancak akıllı ceplerin giderek büyüdüğünü hesaba katarsak, 5 inç’lik ceplerin standart haline gelmesi mümkün olabilir. Bunun yanında 5 inç’ten 1.3 inç daha büyük olan 6.3 inç’lik Galaxy Note 3 söylentileri çıkmaya başladı bile.
CHIP Online

Bir önceki konumuz olan Yeni Nesil Oyun Sitesi başlıklı makalemizde Kral Oyun Oynama Sitesi ve Oyun Skor Sİteleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aramalar: 2013 cep telefonları, 2013 telefonları, cep telefonları 2013, Büyük cep telefonları, en büyük cep telefonları, yeni cep telefonları 2013

Yorumlar

 • Derviş Başbabası diyor ki:

  Deloitte 2013 te bir milyar cep telefonu satılacağını düşünmektedir…

 • Kampanya diyor ki:

  Avea 2013 sevgililer günü kampanyasında 1 paket fiyatına 2 paket fırsatı

 • Mia'nın Sigarası. diyor ki:

  Yıl oldu 2013 hala Samsung marka cep telefonu kullananar var. (KENDİSİ 4 YILDIR SAMSUNG KULLANIYOR VE HALEN KULLANMAKTA.)

 • Hilal Damr diyor ki:

  Yarın akşam ‘da konuğum olacak. Hem 2013′ün son programı hem de Ana Sahne’nin. Bir süre özleşeceğiz :)

 • Yorum Yap

  Avatar
  300 Karakter Kaldı